Wybór florysty – bukiet na Walentynki
Kod produktu: BOU18_162

Wybór florysty – bukiet na Walentynki

Najlepszy wybór pośród bukietów miłosnych i bukietów na Walentynki. Idealny dla każdego, kto ma ograniczony budżet, a mimo to chce okazać pamięć i miłość ukochanej osobie. Decydując się na ten bukiet, pozwalasz profesjonalnym florystom Euroflorist skomponować niepowtarzalną kompozycję z najpiękniejszych, łatwo dostępnych lub sezonowych czerwonych kwiatów. Swoboda wyboru kwiatów oszczędza czas kwiaciarni i obniża koszty, gwarantując najbardziej przystępny cenowo bukiet miłosny i jedyną w swoim rodzaju kompozycją za każdym razem, gdy go zamawiasz. Nasz bukiet Wybór Florysty — Bukiet na Walentynki to niespodzianka, która łączy w sobie to, co najlepsze: piękno, jakość, unikatowość i najniższą ceną.

- Zdjęcie do celów ilustracyjnych — w skład bukietu wchodzić mogą różnorodne czerwone kwiaty, zależnie od sezonu i lokalnej dostępności
- Najniższa cena pośród ręcznie układanych i dostarczanych bukietów na Walentynki i czerwonych bukietów
- W cenę wliczony jest bezpłatny bilecik na Twoją wiadomość. Cena nie obejmuje wazonu
- Niektóre kwiaty mogą być dostarczane w pąkach, po to by okazać swoje piękno się dopiero w wazonie odbiorcy
- By niespodzianka była jeszcze piękniejsza, dodaj do bukietu czekoladki lub inny upominek

Wybierz wielkość produktu:

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc